PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - PLNÝ/ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

mzdové ohodnocení

Ostrava

Poohlížíte se po novém pracovním uplatnění lékaře pro dospělé? Chcete pracovat v prostředí, které si váží svých zaměstnanců? Pošlete mi na Vás kontakt a my Vám zavoláme ohledně detailů! Hledá se: PRAKTICKÝ LÉKAŘ/KA - PLNÝ/ČÁSTEČNÝ ÚVAZEK

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za komplexní diagnostická, léčebná a preventivní péče o registrované pacienty
  • Provádění pracovně-lékařských prohlídek
  • Očkování registrovaných pacientů
  • Odběry biologického materiálu

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Způsobilost k výkonu povolání lékaře v oboru všeobecné praktické lékařství
  • Aktivní a samostatné jednání
  • Vstřícné chování a vystupování

Co nabízíme?

  • Možnost PLNÉHO nebo ČÁSTEČNÉHO ÚVAZKU
  • Slevy na firemní výrobky
  • 25 dnů dovolené
  • 2 dny Sick Days
  • Příspěvek na životní pojištění
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Možnosti dalšího odborného vzdělávání
  • Možnosti účasti na seminářích, školeních
  • Možnost Multisport karty
  • Firemní školku v areálu zaměstnání

  • Místo výkonu práce: Ostrava