LÉKAŘ/CHIRURG - LUKRATIVNÍ VÝDĚLEK A BONUSY

mzdové ohodnocení

Bruntál

Hledáte nové pracovní uplatnění ve zdravotnictví? Láká Vás práce na chirurgickém oddělení? Máte schopnost zvládat zátěžové a krizové situace? Pošlete nám Váš kontakt a my se Vám ozveme s detaily! LÉKAŘ/CHIRURG - LUKRATIVNÍ VÝDĚLEK A BONUSY

Pracovní náplň

  • Běžná pracovní činnost na chirurgickém oddělení

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání
  • Odbornou způsobilost dle zákona č. 95/2004 Sb.
  • Pracovitost, spolehlivost a odpovědnost

Co nabízíme?

  • Měsíční odměny
  • Možnost práce na částečný úvazek
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na životní pojištění
  • 25 dnů dovolené
  • Odměny při životních jubileích
  • Příspěvky na dětskou letní rekreaci

  • Místo výkonu práce: Bruntál