ZDRAVOTNÍ SESTRA - DĚTSKÉ ODDĚLENÍ (až 50 000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Frýdek Místek

Jste zdravotní sestra s odbornou způsobilostí a hledáte novou pracovní výzvu? Tak už nehledejte a napište nám! Soukromé zdravotnické zařízení, které poskytuje špičkovou specializovanou lékařskou péči, hledá do svých řad posilu na pozici: ZDRAVOTNÍ SESTRA - DĚTSKÉ ODDĚLENÍ (až 50 000 Kč)

Pracovní náplň

  • péče o pacienty na dětském oddělení

Co požadujeme?

  • odbornou způsobilost dle zákona zák. č. 96/2004 Sb.
  • spolehlivost, příjemné vystupování a nadšení pro práci
  • ochotu pracovat v režimu nepřetržitém provozu

Co nabízíme?

  • přátelský kolektiv týmu profesionálů
  • možnost ubytování
  • palivovou kartu
  • příspěvek na hlídání dětí
  • 5 týdnů dovolené + 2 dny NAVÍC
  • penzijko
  • příspěvek na stravování
  • prostor pro odborný růst, školení
  • možnost částečného úvazku

  • místo výkonu práce: Ostravsko