AUTOMECHANIK BRNO (40 – 50.000 KČ)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Jste zkušený automechanik a hledáte práci ve stálém kolektivu v Brně? Tak neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Autorizovaný servis a prodej vozů, společnost Carling Auto spol. s. r. o., příjme kolegu na pozici AUTOMECHANIK BRNO (40 – 50.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Diagnostika a opravy vozů Citroën a Opel
  • Provádění pravidelných servisních prohlídek
  • Montáž a demontáž náhradních dílů
  • Testování vozidel po opravách
  • Dodržování pracovních postupů a bezpečnostních standardů

Co požadujeme?

  • Vzdělání v oboru Automechanik
  • Praxe v opravách vozů
  • Technická zdatnost a manuální zručnost
  • Zodpovědný a pečlivý přístup k práci
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v zavedené firmě
  • Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
  • Odpovídající finanční ohodnocení dle dosavadních zkušeností
  • Další odborné vzdělávání
  • Dotované stravování
  • Příspěvek na připojištění
  • Lokalita: Brno – Slatina
  • Nástup ihned nebo dohodou