SEŘIZOVAČ JUNIOR/SENIOR 37-46.000 KČ

37000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Olomouc

Baví Tě práce ve výrobě, jsi manuálně zručný a stojíš o práci v mladém kolektivu přímo v Olomouci? Máš už nějakou tu zkušenost se seřizováním a nastavováním vstřikolisů a chceš se dále profesně zdokonalovat a profesně růst? Pak se neváhej ozvat a zašli svůj životopis k nám. Rádi se s Tebou potkáme!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • obsluha a nastavení vstřikolisu
  • Kontrola kvality výrobku
  • Práce s technickou dokumentací
  • Spolupráce s kolegy

Co požadujeme?

  • SOU technického směru
  • Alespoň malá zkušenost se seřizováním vstřikolisů
  • Chuť se dále zdokonalovat
  • Práce v mladém kolektivu

Co nabízíme?

  • Pravidelné navyšování mzdy
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky
  • Bonusy a zajímavé odměny
  • Možnost rozvoje profesních znalostí a dovedností v oboru

  • Místo práce: Olomouc

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.