PROJEKTANT - TELEKOMUNIKACE (50-80.000 Kč)

50000 - 80000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti s projektováním telekomunikačních sítí? Umíte pracovat v AutoCad nebo E-Plan? Hledáte stabilní zaměstnání s flexibilní pracovní dobou v centru Prahy? Pak mi pošlete svůj životopis! Projekční kancelář hledá posilu do týmu na pozici: PROJEKTANT - TELEKOMUNIKACE (50-80.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Tvorba technických řešení a zpracování projektové dokumentace
  • Práce na projektech v oblasti elektrických stanic
  • Práce na projektu od studie až po realizační fázi
  • Úpravy dokumentace dle požadavků zákazníka
  • Projednávání navrženého technického řešení se správci sítí

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání elektro zaměření
  • Praxi v oblasti projektování telekomunikačních sítí výhodou
  • Znalost AutoCad, E-Plan a MS Office
  • Elektrotechnickou vyhlášku

Co nabízíme?

  • Pravidelné bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Benefitní kartu
  • Systém vzdělávání a profesního rozvoje
  • Příspěvek na penzijní a životní pojištění
  • Občerstvení na pracovišti a příspěvek na stravování
  • Možnost kariérního růstu
  • Výuku cizích jazyků na pracovišti
  • Multisport kartu
  • Práci na zajímavých projektech
  • Podporu při získání autorizace

  • Možnost nástupu IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu zaměstnání: Praha 7

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!