MECHANIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ (40-45.000 KČ)

40000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Louny

Hledáme zkušeného elektromechanika s platnou vyhláškou 50, který se stane součástí našeho výrobního týmu. Máte praxi z výrobního prostředí a orientujete se v elektro dokumentaci? Je tato příležitost právě pro vás! Nabízíme stabilní zázemí, přátelský kolektiv a možnost profesního růstu. Staňte se součástí naší dynamické společnosti a podílejte se na úspěchu v oboru na pozici: MECHANIK ELEKTRO ZAŘÍZENÍ (40-45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Dovolená navíc

Pracovní náplň

  • Plánování údržby a opravy strojů a zařízení
  • Diagnostika a odstraňování poruch
  • Vedení záznamů o údržbě a opravách
  • Podílení se na optimalizaci výroby
  • Spolupráce a komunikace s ostatními týmy

Co požadujeme?

  • SOU/SŠ vzdělání - ideálně elektro
  • Praxi na obdobné pozici
  • Orientaci v elektro schématech
  • Platnou vyhlášku 50/§6
  • Ochotu pracovat ve 2směnném provozu

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Prémie a odměny
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravné
  • Příspěvek na penzijko
  • a další

  • Lokalitu: okres Žatec