ELEKTROMONTÉR - STAVBY PO PRAZE (32-42.000 Kč)

32000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte elektrotechnické vzdělání a zkušenosti s elektromontážemi? Nechcete cestovat po montážích po celé republice, ale být na stavbách v Praze, max. Středních Čechách? Chcete pracovat pro osvědčenou českou společnost? Hledáte stabilní pracovní zázemí a přátelský kolektiv? Přidejte se do týmu na pozici: ELEKTROMONTÉR – STAVBY V PRAZE (32-42.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Provádění montáží a elektromontáží na stavbách
  • Sestavování elektrických rozvaděčů
  • Příprava tras pro silnoproud a slaboproud

Co požadujeme?

  • Min. vyučení v oboru elektro
  • Zkušenosti s elektromontážemi
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Osvědčení dle 194/2022 - výhodou

Co nabízíme?

  • Až 25 dní dovolené
  • Sick days
  • Služební auto a mobil
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Příspěvek na volný čas
  • Vzdělávací kurzy
  • Kvalitní pracovní vybavení

  • Nástup možný IHNED nebo dohodou
  • Místo výkonu práce: Praha, Středočeský kraj
  • Sídlo firmy: Praha 10

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu jobs@acjobs.cz. Těšíme se na konzultaci s Vámi!