PROGRAMÁTOR C# - JUNIOR (38-47.000 Kč)

38000 - 47000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte SŠ/VŠ vzdělání? Vyznáte se v programování v jazyce C#,.NET? Hledáte novou pracovní výzvu? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Zavedená IT společnost hledá do svého týmu novou posilu na pozici: PROGRAMÁTOR C# - JUNIOR (38-47.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vývoj podnikového informačního systému
  • Tvorba webových aplikací na backendové části
  • Spolupráce s vývojářským týmem
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Znalost programovacího jazyka C#,.NET
  • Výhodou znalost frontendu HTML, TypeScript, CSS
  • Zkušenost se softwarem JIRA
  • Proaktivní přístup

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • bonusy/prémie
  • stravenky
  • nápoje na pracovišti zdarma
  • reálný kariérní růst v rámci firmy
  • možnost účastnit se oborových konferencí a kongresů
  • příspěvek na rozvoj a vzdělávání

  • nástup možný IHNED
  • místo výkonu práce: Třebíč