HLAVNÍ ÚČETNÍ (50-55.000 KČ)

50000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Nový Jičín

Máte předchozí praxi v oblasti účetnictví ze strojírenské společnosti? Hledáte novou pracovní výzvu? Pro našeho klienta, stabilní a úspěšnou společnost, hledáme hlavní účetní, která/ý povede kompletní účetní agendu a bude klíčovou osobou v oblasti účetnictví a daní. Neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: HLAVNÍ ÚČETNÍ (50-55.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za vedení a správu kompletní účetní agendy
  • Vytváření účetních postupů a zajištění souladu s legislativními předpisy
  • Zpracování hlavní knihy, účetních závěrek a reportů
  • Komplexní správa daní včetně DPH a daňových přiznání
  • Příprava podkladů pro finanční a daňové audity

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání, ideálně ekonomického směru
  • Praxi z obdobné pozice
  • Dobrou znalost účetních zákonů a daní
  • Znalost účetních systémů
  • Pokročilou znalost MS Office (Excel)

Co nabízíme?

  • 5 týdnů dovolené
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvek na dopravu i stravování
  • Vzdělávací kurzy, odborná školení
  • Příspěvek na penzijní připojištění

  • Lokalitu: okres Nový Jičín

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.