VEDOUCÍ LAKOVNY 50-55 000 Kč

48000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Plzeň-jih

Máte rádi výzvy a chcete vést tým v prostředí, kde se cení efektivita a preciznost? Umíte dobře komunikovat a zároveň se postavit do čela kolektivu? Pokud máte zkušenosti s řízením lakovny a chcete pracovat v moderní firmě s přátelským kolektivem, tahle příležitost je právě pro vás! Neváhejte a zašlete životopis hned

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Řízení provozu lakovny a vedení týmu lakýrníků
  • Spolupráce na optimalizaci výrobních procesů s technickými odborníky
  • Plánování směn, rozdělování práce a kontrola docházky
  • Odpovědnost za výsledky týmu a pravidelné reportování nadřízeným
  • Spolupráce s dalšími odděleními – plánováním výroby, kvalitou apod.
  • Implementace metod štíhlé výroby a 5S

Co požadujeme?

  • Minimálně výuční list v technickém oboru
  • Komunikativní znalost angličtiny
  • Praxe v oblasti lakování je podmínkou
  • Zkušenosti s vedením týmu ve výrobním prostředí
  • Přirozená autorita, která si získá respekt a umí dobře organizovat práci
  • Znalost práce na počítači
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Ochota dojíždět

Co nabízíme?

  • Kratší pracovní dobu (7,5 hodiny denně)
  • 5 týdnů dovolené + 3 extra dny volna
  • Atraktivní mzdové ohodnocení s bonusy
  • Zajištěný svoz zaměstnanců z okolí Spáleného

    Místo výkonu práce: Plzeň
    Kvalitní zaškolovací program
    Penzijní připojištění, výhodné mobilní tarify
    Pravidelné finanční odměny a možnosti vzdělávání
    Dotované stravování a bohatý benefitní systém (cafeterie)

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Markéta Ševčíková
HR Consultant

+420778705557
prace@acjobs.cz