SVÁŘEČ TIG - NA RANNÍ (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Máš TIG? Chceš pracovat na ranní? Do společnosti se silným zázemím právě hledáme šikovného SVÁŘEČE! Pokud máš zájem, tak mi pošli svůj životopis. Budu se těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Svařování potrubních dílů, skříní a bloků
  • Příprava a sestavování dílců do celků
  • Příprava dílů pro nastávající operace
  • Orientace ve výkresové dokumentaci

Co požadujeme?

  • SŠ/SOU vzdělání ve strojírenském oboru
  • Svářečský průkaz - TIG
  • Praxi na podobné pozici
  • Manuální zručnost, zodpovědnost a samostatnost
  • Práce na ranní směnu

Co nabízíme?

  • Zajímavé platové ohodnocení
  • 25 dní dovolené
  • Firemní stravování
  • Odměny při životních a pracovních výročí
  • Lokalitu: Teplice