SPECIALISTA NA NÁKUP A PRODUKTY (40-55 000 Kč)

40000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte zkušenosti v oblasti nákupu nebo produktového managementu a hledáte novou příležitost? Baví vás řídit nákupní procesy, nebo jste profesionál/ka v oblasti správy produktů? Hledáme profesionála každým coulem, který naplánuje a domluví všechny procesy k dokonalosti. Právě hledáme do svých týmů specialisty na různé pozice v oblasti nákupu a produktového managementu. Tato nabídka je vhodná jak pro kandidáty s odbornými zkušenostmi v nákupu, tak pro ty, kteří se chtějí zaměřit na řízení produktů. Vykročte správnou nohou na cestě za kariérou a zašlete nám svůj životopis!

Pracovní náplň

    NÁKUPNÍ CESTA
  • Zajištění plynulé dodávky materiálů a komponentů pro projekty
  • Komunikace s dodavateli, kontrola plnění smluvních podmínek
  • Příprava a správa objednávek, sledování skladových zásob
  • Spolupráce s účetním oddělením na zpracování faktur a plateb

    PRODUKTOVÁ CESTA
  • Řízení portfolia produktů a jejich uvádění na trh
  • Spolupráce s obchodním a marketingovým týmem na rozvoji produktů
  • Sledování tržních trendů a inovací v oblasti IT a spotřební elektroniky
  • Optimalizace a správa produktových strategií

Co požadujeme?

    NA VAŠÍ CESTĚ K NÁM SE VÁM BUDE HODIT:

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru ekonomie, techniky nebo příbuzném oboru
  • Znalost správy produktů nebo nákupních procesů
  • Zkušenost s řízením produktových portfolií nebo nákupních operací
  • Pokročilá znalost MS Office, zejména Excel
  • Minimálně 2 roky praxe v oblasti nákupu nebo produktového managementu
  • Analytické myšlení a schopnost samostatného rozhodování
  • Výhodou zkušenost s ERP systémy (např. SAP, Helios) nebo nástroji jako Power BI
  • Orientace v tržních trendech a inovacích v oblasti IT a spotřební elektroniky
  • Schopnost komunikovat v angličtině (ústně i písemně)

Co nabízíme?

  • Mzdové rozpětí: 45 000 – 55 000 Kč měsíčně, dle zkušeností a konkrétní pozice
  • Možnost bonusů a odměn na základě výkonu a úspěšného plnění projektů
  • Stabilní zaměstnání ve společnosti s dlouholetou tradicí a perspektivou růstu
  • Možnost kariérního postupu v oblasti nákupu a logistiky
  • Firemní benefity: příspěvky na stravování, příspěvky na dopravu, možnost flexibilní pracovní doby
  • Flexibilní pracovní podmínky
  • Příležitost podílet se na zajímavých projektech v oblasti nákupu, s možností zapojit se do nových technologických a výrobních procesů

  • Místo výkonu práce: Praha

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Markéta Ševčíková
HR Consultant

+420778705557
prace@acjobs.cz