PEDIATR DO JESENÍKU - NADSTANDARDNÍ PLATOVÉ PODMÍNKY

Je pro Vás péče o děti posláním a chcete pracovat v krásném prostředí Jeseníků? Láká Vás myšlenka užívat si čerstvého horského vzduchu, zimních sportů a klidu, který tato oblast nabízí? Nabízíme nejen perfektní lokalitu pro vyvážení pracovního a osobního života, ale hlavně zázemí soukromého zdravotnického zařízení. Přidejte se k našemu přátelskému týmu a staňte se součástí zdravotní péče pro nejmladší pacienty. Hledáme zkušeného a empatického podiatra, který má chuť pomáhat dětem a jejich rodinám. Jste to VY? Představte se mi životopisem - budu se na Vás těšit!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Příspěvek na přestěhování

Pracovní náplň

  • Ambulantní péče o dětské pacienty – prevence, diagnostika a léčba nemocí
  • Konzultace s rodiči a poradenství v oblasti dětského zdraví, vývoje a očkování
  • Sledování vývoje dětí od narození po dospívání a poskytování preventivních prohlídek
  • Práce v moderně vybavené ordinaci s podporou zkušeného personálu
  • Přátelské pracovní prostředí v malebném městě Jeseník, které nabízí výbornou kvalitu života

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru všeobecného lékařství a atestaci v oboru pediatrie
  • Empatii, trpělivost a laskavý přístup k dětem
  • Znalost aktuálních léčebných a preventivních postupů
  • Schopnost samostatné práce a zároveň ochotu spolupracovat s týmem zdravotníků
  • Zodpovědnost a pečlivost při vedení zdravotnické dokumentace
  • Otevřenost k dalšímu vzdělávání a odbornému růstu

Co nabízíme?

  • Stabilní pracovní místo s dlouhodobou perspektivou v atraktivní lokalitě Jeseníků
  • Nadstandardní finanční ohodnocení odpovídající vašim zkušenostem
  • Možnost flexibilní pracovní doby a částečného úvazku dle dohody
  • Podpora profesního růstu: pravidelná školení, účast na konferencích, možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na bydlení či pomoc s ubytováním, pokud se stěhujete z jiné lokality
  • Přátelský kolektiv a zázemí stabilní zdravotnické organizace

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Jana Srncová
Team Leader

+420775474383
prace@acjobs.cz