ZKUŠENÁ/Ý FINANČNÍ ÚČETNÍ (40-50.000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vzdělání ekonomického směru? Máte praxi na pozici finanční účetní? Pošlete životopis! Čekáme na něj!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Kompletní vedení a zpracování mzdové agendy zaměstnanců
  • Přijem víceměnových faktur v dolarech a eurech, včetně CLO, DPH a dalších poplatků
  • Tvorba účetní metodiky
  • Roční vyúčtování daní a ELDP
  • Komunikace s úřady, přihlášení zaměstnanců na sociální a zdravotní pojištění
  • Reporting a práce s interním systémem

Co požadujeme?

  • Min. SŠ ekonomického směru
  • Min. 3 roky praxe na obdobné pozici
  • Praxe se mzdovým programem
  • Aktivní znalost MS Office

Co nabízíme?

  • Zajímavou a různorodou práci.
  • Přátelské prostředí firmy, kde se všichni známe.
  • 25 dnů dovolené
  • Kancelář v Brně
  • Možnost home office
  • Flexibilní pracovní dobu

  • Místo výkonu práce: Brno

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.