ANALYTIK NÁKLADŮ (40-46.000 Kč)

40000 - 46000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Baví vás analýzy a čísla? Hledáte možnosti, kde a jak ušetřit? Máte angličtinu a chcete ji denně využívat? Pošlete životopis na pozici ANALYTIK NÁKLÁDŮ (40-46.000 Kč)!!! POZICE VHODNÁ PRO ABSOLVENTY VŠ !!!

Pracovní náplň

  • Tvorba plánů, forecastů, analýz nákladovosti a ziskovosti
  • Analýzy nákladů technologických postupů výroby a dodavatelů
  • Naceňování produktů
  • Správa a kontrola dat
  • Spolupráce se zahraničními kolegy
  • Vedení projektů (úspory a efektivita)

Co požadujeme?

  • VŠ ekonomického nebo technického směru
  • Anglický jazyk na středně pokročilé úrovni (denní komunikace s kolegy ze zahraničí, dodavateli, vedením)
  • Kalkulace, naceňování výroby a praxi z výrobní společnosti VÝHODOU
  • MS Excel, práce s databázemi a rozpočtovými programy
  • Orientaci v technické dokumentaci a technologických postupech

Co nabízíme?

  • Stabilní nadnárodní výrobní společnost
  • Flexibilní pracovní dobu, občas HO
  • 25 dní dovolené
  • Možnost profesního a kariérního růstu a školení
  • Penzijko, životko, rehabko
  • Dotované stravování
  • Lokalitu Lovosice