OBCHODNÍ MANAŽER S AJ + AUTO (65-75.000 KČ)

65000 - 75000 Kč

mzdové ohodnocení

Ostrava

Chcete se stát součástí dynamického týmu, který se zaměřuje na rozvoj zahraničního obchodu? Láká vás časté cestování, setkávání se s novými lidmi a navazování obchodních vztahů? Pokud jste komunikativní, máte zkušenosti s obchodem a rádi se pohybujete v mezinárodním prostředí, pak je tahle příležitost přesně pro vás! Neváhejte a zašlete mi Váš životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: OBCHODNÍ MANAŽER S AJ + AUTO (65-75.000 KČ)

Pracovní náplň

  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí v zahraničí (zejména Polsko)
  • Rozvíjení vztahů se stávajícími klienty a budování nových obchodních vazeb
  • Osobní návštěvy klientů, účast na veletrzích a obchodních jednáních.
  • Spolupráce s týmem na tvorbě nabídek a řešení klientských požadavků

Co požadujeme?

  • SOÚ/SŠ vzdělání
  • Praxi z obdobné pozice
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Polský jazyk - VÝHODOU
  • Technický backround
  • Komunikační a organizační schopnosti
  • ŘP sk. B - Aktivní řidič
  • Ochotu cestovat

Co nabízíme?

  • 5 týdnu dovolené
  • Příspěvek na dopravu
  • Stravenky
  • Bonusy, prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Firemní akce

  • Lokalitu: Severní Morava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.