KALKULANT (50-80.000 Kč)

50000 - 80000 Kč

Hledáte nové uplatnění? Baví Vás připravovat rozpočty a vše co je s nimi spojené? Láká Vás spolupráce v oblasti stavebnictví? Pak mám pozici právě pro Vás! Stabilní česká společnost hledá posilu na pozici KALKULANT (50.-80.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Tvorba rozpočtů a cenových kalkulací
  • Zodpovědnost za výběr a dodávky materiálu
  • Natavení cen včetně případných úprav závisejících na vývoji projektu
  • Sestavování výkazů výměr

Co požadujeme?

  • SŠ v oboru stavebnictví
  • Zkušenosti na pozici Kalkulant či Rozpočtář ideálně v oboru stavebnictví
  • Znalost MS OFFICE
  • Řidičský průkaz sk. B

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • 3 dny zdravotního volna
  • Stravenky
  • Karta Multisport
  • Další vzdělávání

  • Místo výkonu práce: Praha

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu praha@acjobs.cz.