SERVISNÍ TECHNIK GASTRO ZAŘÍZENÍ (65-85.000 Kč)

65000 - 85000 Kč

mzdové ohodnocení

Teplice

Domluvíte se anglicky a německy? Máte technické vzdělání a zkušenost se servisem zařízení? Hledáte práci, kde budete přímo z bydliště jezdit k zákazníkovi? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět! Zavedená stabilní společnost hledá novou posilu do týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK GASTRO ZAŘÍZENÍ (65-85.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Instalace a oprava gastro zařízení u zákazníků
  • Technická podpora a péče o přidělené zákazníky
  • Provádění školení u zákazníků
  • Odpovídat na požadavky zákazníků (email, telefon)
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Anglický a německý jazyk na středně pokročilé úrovni
  • Min. 2 roky praxe jako servisní technik
  • MS Office
  • Řidičský průkaz sk. B - aktivní

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování, sport, penzijko
  • Příspěvek na dopravu
  • Vzdělávací kurzy
  • Firemní akce

  • Nástup: IHNED/dohodou
  • Lokalita: Česko, Německo, Švýcarsko, Rakousko, Polsko a Maďarsko