SALES SPECIALIST - PRAHA

mzdové ohodnocení

Praha hl. Město

Máte již nějaké zkušenosti s obchodem? Chtěli byste se rozvíjet v prodejních dovednostech, komunikaci a být součástí něčeho velkého? Domluvíte se bez problému anglicky? Pak neváhejte a zašlete nám Váš životopis v anglickém jazyce. Pro rostoucí společnost Too Good To Go bojující proti plýtvání jídla hledáme nové posily do pražského týmu na pozici: SALES SPECIALIST - PRAHA O firmě: Too Good To Go je dánská společnost založená v roce 2016, která bojuje proti plýtvání potravinami. Platformu jsme spustili v červnu 2024 a rychle se rozrůstáme v Praze a Brně. Působíme v 19 zemích, máme přes 100 milionů uživatelů a spolupracujeme s více než 170 tisíci podniky. Jsme certifikovaná B-Corp společnost.

Pracovní náplň

  • Aktivní oslovování potenciálních partnerů prostřednictvím telefonátů, e-mailů a osobních schůzek.
  • Představování výhod platformy Too Good To Go místním restauracím, kavárnám a pekárnám.
  • Budování dlouhodobých obchodních vztahů s partnery.
  • Vytváření nadšení pro Too Good To Go mezi místními podniky.
  • Spolupráce v rámci týmu, sdílení zkušeností a osvědčených postupů.
  • Být součástí rozvoje a úspěšné expanze Too Good To Go na českém trhu.

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání (maturita výhodou)
  • Zkušenosti z obdobné pozice výhodou
  • Komunikativní znalost anglického jazyka výhodou
  • Proaktivnost a samostatnost
  • Komunikační schopnosti
  • Týmového ducha

Co nabízíme?

  • Zajímavou fixní mzdu s pravidelnými neomezenými bonusy
  • Flexibilní pracovní dobu (hybridní pracovní model)
  • 25 dní dovolené + 5 sick days
  • 1 den volna k dobrovolnickým účelům
  • 4 týdny navíc k rodičovské dovolené
  • Firemní neomezenou SIM kartu (i k osobním účelům)
  • Firemní iPhone a MacBook (dle preferencí i Android)
  • Vybavenou kancelář na Národní třídě s přístupem 24/7, posilovnou a střešní terasou
  • Občerstvení na pracovišti každý den
  • Měsíční kupon na nákup Dobrovaků
  • Příspěvek na elektřinu a internet
  • Příspěvek na dopravu

  • Místo výkonu práce: Praha

  • Forma spolupráce: Práce na hlavní pracovní poměr
  • Datum nástupu: IHNED/dle domluvy

Kdo vám pomůže?

Bc. Magdalena Kosorinová
Headhunter

+420778407766
industry@acjobs.cz

Divize Engineering