FMEA MASTER (52 - 62 000)

52000 - 62000 Kč

mzdové ohodnocení

Pelhřimov

Pokud vám FMEA, PQP, a APIS nejsou cizí a víte, co znamená výzva v technických procesech, pak už máte představu, co na vás čeká! Připojte se k našemu týmu v a ukažte nám své dovednosti. Neváhejte a zašlete životopis ještě dnes!

Reagujte! Budete mezi prvními.
Denní využití AJ

Pracovní náplň

  • Vytváření a správa procesní FMEA podle VDA/AIAG
  • Tvorba kontrolních plánů (PQP) a jejich aktualizace
  • Organizace a vedení FMEA workshopů v různých fázích projektu
  • Spolupráce s týmy napříč firmou, hlavně techniky a projektovými manažery
  • Podpora při zavádění a udržování FMEA procesů

Co požadujeme?

  • SŠ vzdělání v technickém oboru
  • Znalost FMEA metodiky, ideálně praxe s IQ-RM (APIS)
  • Pokročilou angličtinu pro každodenní komunikaci
  • Ochotu jezdit do Jihlavy

Co nabízíme?

  • Možnost karierního růstu
  • 13. mzda
  • Příspěvky na stravování
  • Závodní jídelna
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost HO
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.