KOORDINÁTOR VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE (35-45.000 Kč)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Do našeho týmu ve stabilní a dynamické nadnárodní výrobní společnosti hledáme KOORDINÁTORA VZDĚLÁVÁNÍ A ROZVOJE (35-45.000 Kč) zaměstnanců, který bude zodpovědný za organizaci a plánování rozvojových aktivit pro naše zaměstnance. Pokud máte zkušenosti z mezinárodního prostředí a zajímá vás oblast firemního vzdělávání, rádi vás přivítáme v našem kolektivu.

Pracovní náplň

  • Návrhy a implementace plánů rozvoje zaměstnanců
  • Tvorba tréninkových a vzdělávacích plánů
  • Organizace a koordinace školení, včetně správy záznamů o jejich absolvování
  • Evidence a vyhodnocení efektivity školení
  • Spolupráce při výběru dodavatelů školení
  • Kontrola dodržování povinných zákonných školení
  • Monitorování a správa rozpočtu na školení

Co požadujeme?

  • Vzdělání min. středoškolské
  • Praxi v mezinárodní výrobní společnosti je nutností
  • Praxi v oblasti školení zaměstnanců výhodou
  • Pokročilou znalost MS Office (Excel, PowerPoint, Outlook, Word)
  • Výborné komunikační a prezentační dovednosti
  • Pečlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti a kreativita
  • Ochotu pracovat samostatně a proaktivně
  • Základní znalost anglického jazyka a ochotu se dále vzdělávat

Co nabízíme?

  • Neustále se rozvíjející nadnárodní výrobní společnost
  • Možnost dalšího vzdělávání (jazykové kurzy, odborné kurzy)
  • 25 dní dovolené
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Plně dotované stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
  • Program Cafeteria a další firemní benefity
  • Lokalitu Žatec

Kdo vám pomůže?

Kateřina Dytrtová
Team Leader

+420778407991
usti@acjobs.cz