KONSTRUKTÉR – SENIOR - STROJÍRENSTVÍ (35-40.000 Kč)

35000 - 40000 Kč

mzdové ohodnocení

Hradec Králové

Máte praxi na pozici konstruktéra ve strojírenské firmě? Umíte pracovat ve 3D programu Inventor? Hledáte menší, ale moderní a stabilní společnost? Pak neváhejte a pošlete mi svůj životopis! Ryze česká výrobní firma Vás hledá kolegu na pozici: KONSTRUKTÉR – SENIOR - STROJÍRENSTVÍ

Pracovní náplň

  • Zajišťování zpracování výrobní dokumentace
  • Zodpovědnost za úpravy ve výkresech
  • Samostatná konstruktérská činnost
  • Překreslování starých výkresů do AutoCadu

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ – strojní
  • Znalost CAD programu - INVENTOR
  • Praxi na pozici konstruktéra ve strojírenské firmě
  • Nadšení pro věc, týmovost, flexibilitu

Co nabízíme?

  • 20 dní dovolené a 3 dny sick days
  • Roční a osobní prémie
  • Placené přesčasy
  • Příspěvek na dětské tábory
  • Závodní stravování

  • místo výkonu práce: okres Hradec Králové

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu industry@acjobs.cz.