HLEDÁME SKLADNÍKA - NÁSTUP IHNED! (AŽ 35 000 KČ)

29500 - 35500 Kč

Máš zkušenosti ze skladu, chuť pracovat a nebojíš se směnného provozu? Pak pro tebe máme skvělou příležitost! Neváhej a pošli nám svůj životopis!

Pracovní náplň

  • Příjem, balení a nakládání materiálu
  • Zajištění dodávek materiálu
  • Práce se čtečkou a systémem SAP + VZV

Co požadujeme?

  • Předchozí praxe ve skladu
  • Zkušenost s obsluhou VZV
  • Samostatnost, zodpovědnost
  • Ochota pracovat ve třísměnném provozu
  • VHODNÉ I PRO ŽENY!

Co nabízíme?

  • Mzda až 35 000 Kč dle zkušeností
  • Příplatky za noční směny + bonus za sobotní směny
  • 25 dní dovolené
  • Dotované stravování v závodní kantýně
  • Místo výkonu práce: Brno

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.