KOOPERANT VÝROBY (45-55.000 Kč)

45000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Jihlava

Hledáte novou pracovní příležitost v oboru, který má budoucnost? Chcete mít místo v moderní kanceláři? Perfektně se orientujete v technických výkresech?

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za kooperace – poptávky/objednávky
  • Vyhledávání nových firem pro kooperace, zajišťování vlastních kooperací
  • Kooperace pro zajišťování výroby dílů dle výkresové dokumentace
  • Zodpovědnost za vedení dokumentace dle ISO normy

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ strojírenského oboru výhodou
  • Praxi na obdobné pozici podmínkou
  • Znalost MS OFFICE
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Technické myšlení

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup možný IHNED/DLE DOHODY
  • Bonusy
  • Možnost profesního růstu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na stravování

  • Místo výkonu práce: Jihlava