HR BUSINESS PARTNER

Máte minimálně 3 letou praxi v oblasti HR ve výrobní nebo automotive společnosti? Chcete moderní pracovní prostředí a příležitost pracovat s nejnovějšími technologiemi ? Pošlete mi Váš životopis a staňte se naším novým HR BUSINESS PARTNEREM!

Pracovní náplň

  • Nábor, onboarding, compliance
  • Podpora manažerů a zaměstnanců ve všech HR oblastech
  • Poradenství při řešení pracovněprávních otázek a výzev
  • Analýza mzdových struktur, návrh motivačních programů a optimalizaci benefitů
  • Sledování rozpočtu HR oddělení a headcountu společnosti

Co požadujeme?

  • Prokazatelnou praxi na obdobné pozici v automotive nebo výrobní společnosti
  • Znalosti pracovního práva a HR procesů
  • Schopnost vést efektivní jednání s manažery a zaměstnanci
  • Proaktivitu a strategické myšlení
  • Pokročilou znalost angličtiny (denní komunikace s managementem a zahraničními kolegy)

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy
  • 13., 14. mzdu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Zvýhodněný mobilní tarif

  • Místo výkonu práce: Nymbursko