KOORDINÁTOR FMEA PROJEKTŮ (50. - 65.000 KČ)

50000 - 65000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Pokud jste člověk, který se dokáže orientovat v komplexních technických procesech a chcete být součástí dynamického týmu, pošlete nám Váš životopis!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Vytváření procesní FMEA v souladu s normami VDA/AIAG
  • Odpovědnost za vytváření kontrolních plánů (PQP) a jejich správu
  • Podpora a řízení všech aktivit souvisejících s procesem FMEA
  • Komunikace s ostatními kolegy z různých oddělení
  • Organizace termínů pro procesní FMEA podle jednotlivých fází projektu

Co požadujeme?

  • Minimálně SŠ vzdělání technického zaměření
  • Dobrá znalost metodiky FMEA, ideálně s praktickou zkušeností v programu IQ-RM (APIS)
  • Schopnost komunikace v angličtině na pokročilé úrovni, jak ústně, tak písemně

Co nabízíme?

  • Možnost karierního růstu
  • 13. mzda
  • Příspěvky na stravování
  • Závodní jídelna
  • Příspěvek na dojíždění
  • Možnost HO
  • Flexibilní pracovní doba
  • 25 dní dovolené
  • Místo výkonu práce: Jihlava

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.