LÉKAŘ/KA NA PLICNÍ ODDĚLENÍ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Máte zájem specializovat se na léčbu plicních onemocnění a podílet se na zlepšení kvality života pacientů? Do zdravotnického zařízení na oddělení pneumologie a ftizeologie hledáme lékaře/ku, jenž bude poskytovat odbornou péči pacientům s akutními i chronickými plicními problémy. Do moderního zdravotnického zařízení hledáme kolegu/kolegyni na pozici: LÉKAŘ/KA NA PLICNÍ ODDĚLENÍ

Moderní technologie

Pracovní náplň

  • Diagnostika a léčba plicních a respiračních onemocnění
  • Provádění specializovaných vyšetření
  • Monitorování zdravotního stavu
  • Pravidelné kontroly
  • Vedení zdravotnické dokumentace

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání obor lékařství
  • Atestace v oboru pneumologie a ftizeologie
  • Vhodné pro lékaře s interním kmenem se zájmem o obor případně absolventy
  • Empatický a lidský přístup k pacientům
  • Pečlivost, organizovanost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • Moderním zdravotnické prostředí
  • Nadstandartní platové podmínky
  • Možnost dalšího vzdělávání
  • Profesní růst
  • Možnost zajištění ubytování
  • Benefitní program

  • Lokalitu: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Barbora Křížkovská
HR Consultant

+420775787069
ostrava@acjobs.cz