PRAKTICKÝ LÉKAŘ

mzdové ohodnocení

Ústí nad Orlicí

Pro zdravotnické zařízení, které se zaměřuje na kvalitní péči o pacienty, hledáme do týmu praktického lékaře, který se bude podílet na zlepšování zdraví a pohody pacientů. Pokud chcete být součástí této prosperující společnosti, neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: PRAKTICKÝ LÉKAŘ

Pracovní náplň

  • Provádění preventivních prohlídek a diagnostika onemocnění
  • Poskytování akutní péče a léčba běžných nemocí
  • Dlouhodobá péče o pacienty s chronickými onemocněními
  • Konzultace zdravotního stavu a poradenství v oblasti prevence
  • Vedení zdravotní dokumentace a vystavování lékařských zpráv
  • Podíl na zlepšování kvality péče a zavádění nových pracovních postupů

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru lékařství
  • Specializace v praktickém lékařství pro dospělé (výhodou)
  • Licence pro soukromou praxi a poskytování pracovnělékařských služeb (výhodou)
  • Vstřícný a profesionální přístup k pacientům
  • Schopnost samostatného rozhodování a organizační schopnosti

Co nabízíme?

  • Nadstandardní platové podmínky
  • Nástupní bonus
  • Štědré zaměstnanecké benefity
  • Příjemný kolektiv a krásné prostředí
  • Příspěvky na stravování a možnost zajištění ubytování
  • Kariérní růst a podpora vzdělávání

  • Lokalitu: okres Ústí nad Orlicí

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.