ELEKTROSPECIALISTA JUNIOR 35- 42.000 Kč

35000 - 42000 Kč

Jsi junior , absolvent nebo i mírně pokročilý nadšenec do elektroniky, IT případně tě zajímá spíše "jemná" strojařina a špičková zdravotnická technika? Pak Tě rádi uvidíme! Jsme mezinárodní firma zabývající se vývojem a výrobou jemné elektroniky a hledáme mladé kolegy do týmu. Pokud máš zájem o profesní růst a chuť na sobě pracovat, pak se nám ozvi! Pošli svoje CV a potkáme se u nás!

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Montáže, úpravy a testy špičkové elektroniky
  • Testování přístrojů a odlaďování chyb
  • HW a SW testování a uvádění do provozu
  • Komunikace s kolegy ze zahraničí i v ČR

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání - ideálně elektro, IT nebo strojní
  • Vyhláška 50 výhodou! - Slovenská nám vyhovuje, případně pomůžeme s obnovou nebo máte možnost si vyhlášku dodělat!
  • Základní orientace ve schématech
  • Profesní růst a dlouhodobá spolupráce
  • Základní angličtina

Co nabízíme?

  • Vítáme absolventy technických a elektro oborů!
  • Práce na 1směnu a pružná pracovní doba od pondělí do pátku
  • Práce v mezinárodní firmě s možností profesního růstu
  • Rozvojové a jazykové kurzy
  • Zaměstnanecké benefity a různé akce

  • Místo práce: Brno město

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Mgr. Veronika Malinská
Project Coordinator

+420775787242
prace@acjobs.cz