ABSOLVENT VŠ TECHNICKÉHO OBORU (40-60.000 Kč)

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Blansko

Máte VŠ vzdělání strojírenského nebo elektrotechnického oboru? Hledáte si své první pracovní uplatnění? Komunikace v angličtině pro Vás není překážkou? Pošlete nám Váš životopis a my se Vám ozveme s detaily pozice! ABSOLVENT VŠ TECHNICKÉHO OBORU (40-60.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Poskytování technické podpory
  • Úzká podpora obchodníkům
  • Naceňování produktů
  • Zadávání dat do Excelu

Co požadujeme?

  • Vzdělání technického oboru (elektro, strojní)
  • Uživatelská znalost MS OFFICE s důrazem na EXCEL
  • Selský rozum při řešení úkolů , systematičnost, technické myšlení
  • Anglický jazyk - minimálně B1
  • Technický background

Co nabízíme?

  • 25 dnů dovolené
  • Práci v úspěšné a moderní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Bonusy
  • .... a mnoho dalších bonusů!

  • Místo výkonu práce: Blansko