SERVISNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH KOTLŮ (35-45.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Hledáš stabilní práci na 1 směnu? Máš elektro vzdělání s Vyhláškou? Máš alespoň okrajově zkušenost s plynovými kotli? Tak mi pošli svůj životopis a staň se součástí týmu na pozici: SERVISNÍ TECHNIK PLYNOVÝCH KOTLŮ (35-45.000 KČ)

Reagujte! Budete mezi prvními.
Jen jedna směna

Pracovní náplň

  • Servis plynových kotlů
  • Školení obsluhy pro běžný provoz
  • Administrativa (protokoly, záruční listy)
  • Připojení na rozvod plynu

Co požadujeme?

  • SOU elektro
  • Vyhlášku 50, §6
  • ŘP sk. B
  • Zkušenost s plynovými kotli (alespoň okrajově)

Co nabízíme?

  • Zajímavé finanční ohodnocení
  • Služební telefon
  • Auto i k osobním účelům
  • Zázemí perspektivní společnosti

  • Místo výkonu práce: Brno venkov

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu bs@acjobs.cz.