VÝROBNÍ OPERÁTOR – ABSOLVENT (28. - 32.000 Kč)

28000 - 32000 Kč

Jsi absolvent technického oboru? Hledáš práci v mezinárodní společnosti a nebojíš se výzev? Umíš pracovat s technickou a výkresovou dokumentací? Hledáš mladý kolektiv, který hledá parťáka do výroby? Napiš mi!

Pracovní náplň

  • Dodržování výrobních postupů dle výrobní dokumentace
  • Kontrola pořádku, vybavení a funkčnosti strojů na pracovišti
  • Balení výrobků
  • Zajišťuje neshodný materiál

Co požadujeme?

  • SŠ nebo SOU – strojírenství
  • Znalost programu SAP – výhodou, ale ne podmínkou
  • Ochotu pracovat na 2 směny (od PO – PÁ, víkendy výjimečně)
  • Orientaci ve výkresové dokumentaci
  • Pečlivost, zodpovědnost, komunikativnost

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • Roční bonusy
  • Příspěvky na sport, kulturu a stravování
  • Mladý kolektiv, který pomůže se zaškolením

  • Místo výkonu práce: okolí Brandýsa nad Labem