TEAMLEADER/MISTR/VEDOUCÍ - VÝROBNÍ SPOLEČNOST

35000 - 45000 Kč

Máte alespoň nějaké zkušenosti z pozice teamleadera, mistra nebo jakéhokoliv vedoucího? Nevadí Vám pracovat ve směnném provozu? Chcete pracovat pro stabilní společnost? Pošlete mi Vás životopis! Hledáme vedoucí pozice do výrobní společnosti!

Pracovní náplň

  • Koordinace práce podřízeným
  • Zodpovědnost za včasné zhotovení zakázky ve výrobě
  • Zpracování potřebné administrativy - zaznamenávání docházky, kontrola výkazů práce, atp.
  • Spolupráce s ostatními útvary

Co požadujeme?

  • Minimálně SOU vzdělání
  • Praxi na pozici vedoucího pracovníka
  • Zkušenosti s vedením lidí
  • Znalosti MS OFFICE, SAP výhodou
  • Ochotu pracovat na 3 směny (možno i 4)

Co nabízíme?

  • MZDU DLE ZKUŠENOSTÍ!
  • Bonusy
  • 13., 14. mzdu
  • 25 dnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport, kulturu
  • Zvýhodněný mobilní tarif
    ..... a mnoho dalších bonusů!

  • Místo výkonu práce: 10 km od Poděbrad