NÁSTROJÁŘ - JUNIOR I SENIOR (35-45.000 KČ)

35000 - 45000 Kč

mzdové ohodnocení

Chomutov

Máte vzdělání strojírenského směru? Jste šikovným nástrojařem, nebo se jím chcete stát? Pokud zvládáte práci na obráběcích strojích a nechybí vám ochota pracovat na směny, pak jste tu správně! Prosperující výrobní společnost přijme kolegu na pozici: NÁSTROJÁŘ - JUNIOR I SENIOR (35-45.000 KČ)

Česká firma

Pracovní náplň

  • práce s technickou dokumentací
  • údržba forem
  • výměny forem
  • opravy forem
  • práce s obráběcími stroji (soustruh a fréza)
  • práce se strojírenskými nástroji a měřidly

Co požadujeme?

  • vzdělání strojírenského směru (ideálně nástrojař/obráběč kovů)
  • zkušenost na obdobné pozici nebo s obsluhou obráběcích strojů
  • orientace ve výkresové dokumentaci
  • ochotu pracovat na směny
  • proaktivitu a zájem o obor
  • zkušenosti v oborou vstřikování plastů - výhodou!

Co nabízíme?

  • standardní dovolenou
  • bonusy a prémie
  • příspěvek na stravu
  • příspěvek na dopravu
  • možnost vzdělávání
  • přátelský kolektiv
  • možnost nástupu ihned!

  • lokalitu: Kadaň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu engineering@acjobs.cz.