VEDOUCÍ SKLADNÍKŮ (36-42.000 Kč) + PŘÍPLATKY

36000 - 42000 Kč

mzdové ohodnocení

Pardubice

Jste vůdčí osobnost a znáte prostředí skladu? Máte praxi s vedením skladníků, či operátorů výroby? Nevadí Vám pracovat na 3 směny? Posílejte životopis! Hledáme právě Vás!

Reagujte! Budete mezi prvními.
13. mzda

Pracovní náplň

  • Vedení týmu skladníků, organizace jejich práce
  • Hlídání BOZP, zodpovědnost za jednotlivé úseky skladu
  • Plánování směn, hlídání docházky
  • Spolupráce s ostatními odděleními (nákup, kvalita)
  • Práce s PC a vedení příslušné dokumentace
  • Příjem zboží a výrobků z výroby a od externích dodavatelů

Co požadujeme?

  • Min. SOU technického směnu
  • Praxe s vedením lidí ve skladu, nebo výrobě
  • Praxe s VZV, nebo retrakem nutností
  • Jeřábnický a vazačský průkaz výhodou
  • Uživatelská znalost PC a MS Office
  • Ochota práce ve 3 směnném provozu

Co nabízíme?

  • Mzda od 36. do 42.000 Kč + zákonné příplatky
  • 5 týdnů volna
  • Dotované stravování
  • Systém pravidelných benefitů (penzijko, životko, sport, kultura)
  • Výborná dostupnost MHD +hlídané parkoviště

  • Místo výkonu práce: Pardubice

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.