KONSTRUKTÉR STROJŮ (55.000 - 65.000 KČ)

55000 - 65000 Kč

Rádi bychom rozšířili tým o nového kolegu, který bude mít na starosti konstrukční řešení strojů a vyšších celků. Pokud hledáte novou pracovní příležitost a umíte pracovat v programu Solidworks pošlete životopis!

Pracovní náplň

  • Návrhy a tvorba konstrukčních řešení strojů
  • Technická podpora a realizace navržených řešení
  • Práce se systémy jako SolidWorks

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání v oboru elektro/strojírenství
  • Znalost práce na PC
  • Technické myšlení a schopnost číst i tvořit technické dokumentace
  • Znalost konstrukčních systémů (např. SolidWorks)
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Co nabízíme?

  • Roční bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na penzijko
  • Bonusy a benefitní karty
  • Odměny za pracovní výročí
  • Dotované stravování
  • Akce pro zaměstnance
  • Výhodné tarify
  • Místo výkonu práce okres Plzeň

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.