FINANČNÍ KONTROLOR - MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

40000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Semily

Hledáme schopného Controllera se zaměřením na reporting, plánování a investiční controlling. Pokud máte zkušenosti z oblasti controllingu a baví vás analytická práce, pak je tato pozice přímo pro vás! Neváhejte a zašlete nám svůj životopis! Prosperující společnost hledá nového kolegu/kolegyni na pozici: FINANČNÍ KONTROLOR - MZDA DLE ZKUŠENOSTÍ

Pracovní náplň

  • Zodpovědnost za reporting, analýzy a plánování nákladů
  • Řízení investičního controllingu
  • Podpora výrobního controllingu a každodenní komunikace s výrobou a supply chainem
  • Spolupráce s centrálním controllingem skupiny

Co požadujeme?

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • Praxi v oblasti controllingu
  • Pokročilou znalost Excelu
  • Znalost finančního a manažerského účetnictví
  • Komunikativní anglický jazyk
  • Analytické schopnosti

Co nabízíme?

  • Vhodné pro absolventy
  • Dynamické prostředí a neustále nové výzvy
  • Stabilitu prosperující společnosti
  • Bonusy/prémie
  • Příspěvek na penzijní/životní pojištění
  • 5 týdnů dovolené
  • Závodní stravování
  • Příspěvky na sport, kulturu a volný čas
  • Firemní akce a další zaměstnanecké benefity

  • Lokalitu: Semily

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu ostrava@acjobs.cz.

Kdo vám pomůže?

Zdeňka Přečková
HR Consultant

+420775787071
ostrava@acjobs.cz