ZKUŠENÝ SKLADNÍK - 1 SMĚNA (32 - 35.000 Kč)

32000 - 35000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Chcete pracovat pro úspěšnou nadnárodní společnost s širokou škálou benefitů? Preferujete pestrou práci ve skladu na 1 směnu s moderním zázemím? Již máte zkušenosti ze skladu a chcete je zúročit na správném místě? Pak budete náš člověk! Dejte nám o sobě vědět a zašlete nám váš životopis! ZKUŠENÝ SKLADNÍK - 1 SMĚNA (32 - 35.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Příjem, zaskladnění a výdej zboží
  • Balení výrobků a materiálu
  • Komunikace s logistikou a napříč oddělením
  • Dodržování přesné a včasné komunikace
  • Práce s dokumenty
  • Práce s VZV, jeřábem a vazačskými prostředky
  • Dohled nad dodržováním předpisů a pravidel

Co požadujeme?

  • min. SOU vzdělaní
  • Zkušenosti ze skladu PODMÍNKOU
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS OFFICE)
  • Platný průkaz obsluhy VZV
  • Platný vazačský a jeřábnický průkaz VÝHODOU
  • Jednací a komunikační schopnosti
  • Preciznost, důslednost, fyzickou zdatnost

Co nabízíme?

  • Práci na 1 směnu s flexibilní pracovní dobou
  • Dovolenou nad rámec zákona
  • Finanční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Vzdělávací kurzy
  • Příjemný kolektiv
  • Práci v moderním prostředí
  • a spoustu dalších benefitů

  • Místo výkonu práce: Brno