SKLADNÍK - ADMINISTRÁTOR (25-28.000 Kč)

25000 - 28000 Kč

Vyhovuje Vám pracovat ve 3směnném provozu? Jste zodpovědný a pečlivý? Chcete mít na starosti správu a efektivní provoz skladu? Pak neváhejte a pošlete svůj životopis! Stabilní nadnárodní společnost hledá posilu na pozici SKLADNÍK - ADMINISTRÁTOR (25.000 – 28.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Práce ve 3směnném provozu
  • Práce se systémem SAP ERP
  • Převod materiálů a provádění inventur
  • Kontrola došlých faktur a příprava dodacích listů
  • Evidence vozidel a jejich lokalizace
  • Práce se systémem DLBV

Co požadujeme?

  • Vystudované minimálně Střední odborné učiliště
  • Zkušenost s programem SAP
  • Zodpovědný přístup
  • Zaměření na splnění úkolu

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Stravenky
  • další věrnostní bonusy

  • Místo výkonu práce: Brandýs nad Labem