MANUFACTURING ENGINEERS WANTED!

45000 - 70000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Naše průmyslová společnost roste a rozšiřuje výrobní kapacity, proto hledáme talentované inženýry různých zaměření, kteří se připojí k našemu týmu. Nabízíme příležitosti podílet se na významných projektech a přispět k technologickému rozvoji. Ať už se jedná o vývoj nových produktů, optimalizaci procesů nebo zajištění kvality, u nás najdete prostor pro růst a inovace. Budoucnost výroby je zde – přidejte se k našemu týmu! Neváhejte a zašlete Váš životopis ještě dnes!

Pracovní náplň

  • Vývoj a testování nových technologií a produktů.
  • Spolupráce na projektech v oblasti výroby a výzkumu.
  • Optimalizace výrobních a technologických procesů.
  • Zajištění kvality ve výrobě a řízení kvality v sériové produkci.
  • Zavádění nových produktů do sériové výroby.
  • Spolupráce s mezinárodními týmy napříč firmou.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské nebo technické vzdělání v oboru strojírenství, elektrotechniky, mechatroniky nebo příbuzném oboru.
  • Znalost práce s technickou dokumentací.
  • Schopnost samostatně analyzovat a řešit problémy.
  • Aktivní znalost anglického nebo německého jazyka (minimálně na úrovni B2).
  • Týmový duch a schopnost efektivní komunikace.
  • Ochota dojíždět do Jihlavy

Co nabízíme?

  • Nástupní mzdu až 70 000 Kč
  • Relokační balíček
  • Prémie a bonusy za výsledky práce.
  • Podpora profesního růstu a dalšího vzdělávání.
  • Moderní pracovní prostředí a přátelský tým.
  • Možnost být součástí dynamicky rostoucí společnosti.

  • Místo výkonu práce: Jihlava

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.

Kdo vám pomůže?

Bc. Markéta Ševčíková
HR Consultant

+420778705557
prace@acjobs.cz