PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO TECHNICKÉ PROJEKTY (70-90.000 Kč)

70000 - 90000 Kč

mzdové ohodnocení

Mělník

Hledáme Projektového manažera pro technické projekty? Vystudovali jste stavební obor a znáte technologické postupy? Pošlete nám životopis na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER PRO TECHNICKÉ PROJEKTY (70-90.000 Kč)!

Pracovní náplň

  • Řízení a koordinace technických projektů
  • Práce s technickou dokumentací, zpracování a aktualizace
  • Zajištění dodržování technologických norem a postupů
  • Spolupráce s investory (ŘSD, VAK, PVK, PVS)
  • Řešení reklamací u zákazníků
  • Vedení týmu do 10 zaměstnanců a jejich motivace
  • Aktivní účast na projektu – nečekáme, že budete jen "řídit", ale také přiložíte ruku k dílu

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru stavebnictví
  • Výbornou orientaci v technologických normách a postupech
  • Zkušenost s řízením technických projektů
  • Znalost práce s PC, CAD
  • Komunikační schopnosti, odolnost vůči stresu a nekonfliktní přístup
  • Schopnost samostatně řešit problémy a přijímat odpovědnost

    Výhodou bude:
  • Zkušenost s vedením a motivací týmu
  • Schopnost efektivně komunikovat s investory
  • Praxe v oblasti technologických postupů výroby
  • Zkušenost s reklamacemi a jednáním se zákazníky
  • Proaktivní přístup a chuť zapojit se do projektů nejen z kanceláře

Co nabízíme?

  • Zajímavé projekty a stabilní pracovní zázemí
  • Možnost vést samostatné projekty s podporou zkušeného týmu
  • Odpovídající platové ohodnocení a benefity
  • Profesní růst a možnost dalšího vzdělávání
  • Příspěvky na stravování
  • Týden dovolené navíc
  • Služební vůz
  • Lokalitu Mělník

Kdo vám pomůže?

Kateřina Dytrtová
Team Leader

+420778407991
usti@acjobs.cz