INŽENÝR PRO TESTOVÁNÍ VÝROBY (45–52.000 Kč)

45000 - 52000 Kč

Láká Vás obor automotive? Zajímá Vás spolupráce s nadnárodní společností? Chcete se dále rozvíjet v oblasti testů ve zkušební laboratoři? Pokud ano, je tato pozice právě pro Vás! Stabilní mezinárodní výrobní společnost hledá posilu na pozici INŽENÝR PRO TESTOVÁNÍ VÝROBY (45.000 – 52.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Vytváření výkresové dokumentace
  • Řízení týmu zkušebních techniků
  • Kompletní zodpovědnost za vybrané zkoušky od jejich plánování až po analýzu výsledků
  • Zodpovědnost i za následná nutná nápravná opatření

Co požadujeme?

  • Minimálně středoškolské vzdělání v technickém směru
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Zkušenosti s výkresovou dokumentací
  • Ochota se zlepšovat a dále se vzdělávat

Co nabízíme?

  • Pružnou pracovní dobu
  • Zkrácená pracovní doba 37,5 hod/týdně
  • 25 dní dovolené
  • Roční bonus
  • Stravenky

  • Místo výkonu práce: Stará Boleslav

Kdo vám pomůže?

Lenka Barková
Team Leader

+420773737663
praha@acjobs.cz