SEŘIZOVAČ/ ZÁMEČNÍK/ OBRÁBĚČ (40-50.000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Litoměřice

Hledáme zkušeného CNC operátora na ranní a odpolední směny. Pokud máte technické vzdělání, praxi s obsluhou CNC strojů a zájem o stabilní zaměstnání v moderní výrobní firmě, hledáme právě vás! Pošlete nám váš životopis na pozici SEŘIZOVAČ/ ZÁMEČNÍK/ OBRÁBĚČ (40-50.000 Kč)!!!

Pracovní náplň

  • Obsluha a programování CNC strojů
  • Kontrola a měření vyráběných dílů dle technické dokumentace
  • Údržba a seřízení strojů
  • Spolupráce s kolegy na zajištění efektivity výroby
  • Dodržování bezpečnostních předpisů

Co požadujeme?

  • Technické vzdělání (min. výuční list nebo střední odborné vzdělání)
  • Praxi na pozici CNC operátora min. 1 rok
  • Znalost čtení technické dokumentace
  • Zkušenost s programováním CNC strojů výhodou
  • Ochotu pracovat ve dvousměnném provozu (ranní/odpolední směny)

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
  • Odpovídající platové ohodnocení
  • Možnost odborného rozvoje a školení
  • Příspěvek na stravování a další benefity
  • Přátelský kolektiv a příjemné pracovní prostředí
  • Místo výkonu práce: Litoměřice