PROJEKTANT SILNIC (35-50.000 KČ)

35000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

Máte vysokoškolské vzdělání v oblasti konstrukcí a dopravních staveb a ovládáte program AutoCAD? Láká vás možnost zapojit se do atraktivních projektů a pracovat v přátelském týmu? Tak neváhejte a zašlete mi životopis a pracujte jako: PROJEKTANT SILNIC (35-50.000 KČ) VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY VŠ

Reagujte! Budete mezi prvními.
Flexibilní pracovní doba

Pracovní náplň

  • zpracování projektové dokumentace ve všech stupních
  • komunikace s investory
  • komunikace s příslušnými orgány a úřady
  • konzultace projektové dokumentace s vedoucím projektu
  • práce ve 2D/3D projekčních programech

Co požadujeme?

  • VŠ vzdělání stavebního směru - dopravní stavby
  • Zkušenost s projektováním dopravních staveb - výhodou
  • Znalost programu AutoCAD
  • Znalost práce na PC
  • Proaktivní přístup a chuť se rozvíjet

Co nabízíme?

  • Flexibilní pracovní dobu
  • Bonusy a prémie
  • Motivační ohodnocení
  • Přátelský kolektiv
  • Zajímavé projekty
  • Nástup možný ihned

  • Lokalitu: Brno