VEDOUCÍ VÝROBY

Hledáte novou pracovní příležitost v rodinné firmě s jedinečnou výrobou? Máte vůdčí schopnosti a zkušenost na této pozici? ANO? Tak neváhejte a zašle svůj životopis! Rodinná firma hledá kolegu/kolegyni na pozici: VEDOUCÍ VÝROBY

Reagujte! Budete mezi prvními.
Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Plánování a organizace výrobních procesů, koordinace týmů (konstrukce, nákup, výroba, elektromechanika, obchod)
  • Kontrola kvality výrobků a dodržování termínů dodávek
  • Nastavení robustního systému výroby jednotlivých zakázek
  • Vedení týmu výrobních pracovníků, motivace a hodnocení výkonu
  • Plnění požadavků
  • Optimalizace výrobních postupů a zajištění efektivity výroby.
  • Zajištění dodržování bezpečnostních předpisů a firemních standardů.
  • Schopnost vést tým, organizace výroby, orientace na výsledky.
  • Spolupráce s konstrukcí, nákup, obchod
  • Zajištění vstupu do výroby

Co požadujeme?

  • VŠ/SŠ technického zaměření.
  • Zkušenosti s řízením výroby (minimálně 5 roky)
  • Schopnost vést tým, organizace výroby
  • Znalost výrobních procesů
  • Znalost BOZP
  • Výhoda znalosti hydrauliky, mechaniky
  • Podílení se na řízení týmu
  • Pružný, pracovitý, samostatný

Co nabízíme?

  • MZDLE DLE VAŠICH ZKUŠENOSTÍ
  • Inovativní a rozvijící se firma vytvářející vlastní stroje
  • Práce na zajímavých projektech i pro zahraniční trhy
  • Rozvoj znalostí
  • Možnost kariérního růstu
  • Rodinné společnosti
  • Individuální firemní benefity

    Místo výkonu: poblíž Kopřivnice

Kdo vám pomůže?

Aneta Jurková
HR Consultant

+420773799245
olomouc@acjobs.cz