PRÁCE V ELEKTROÚDRŽBĚ (až 60 000 KČ)

50000 - 60000 Kč

mzdové ohodnocení

Jičín

Jsme zavedená výrobní společnost a právě hledáme nového kolegu/kolegyni do našeho týmu! Baví Vás práce s elektroinstalacemi a technickým vybavením? Máte platné osvědčení dle vyhlášky a chcete najít zajímavé pracovní uplatnění? Nebo jste čerstvý absolvent elektro oboru a hledáte svou první pracovní příležitost? Neváhejte a zašlete životopis!

Pracovní náplň

  • Včasná identifikace a řešení závad.
  • Spolupráce s nákupem na zajištění náhradních dílů.
  • Zavádění nových elektrických zařízení do provozu.
  • Vedení a aktualizace technické dokumentace.

Co požadujeme?

  • Výuční list nebo maturita v oboru elektro.
  • Platné osvědčení dle vyhlášky č. 50 (obnovu zajistíme, pokud je potřeba).
  • Ochota pracovat na směny.
  • Fyzická zdatnost.

Co nabízíme?

  • Moderní prostředí a zaškolení zkušenými kolegy.
  • Dobrá dopravní dostupnost.
  • Příspěvek na stravování.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Firemní akce a benefity.

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.