KONSTRUKTÉŘI (m/f)

35000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Břeclav

Pro výrobní společnost hledáme kolegy/ně do týmu konstrukce. Pokud máte vášeň pro strojírenství a schopnost přetvářet nápady na funkční mechanické systémy, jste tím pravým člověkem. V našem týmu budete mít možnost pracovat na návrhu a konstrukci komponentů pro různé projekty. Nečekejte a zašlete životopis!

Nástup možný ihned

Pracovní náplň

  • Návrh a konstrukce mechanických zařízení a komponentů.
  • Tvorba technické dokumentace a výkresů v souladu s normami.
  • Spolupráce s výrobou, technologiemi a kvalitou na optimalizaci procesů.
  • Provádění analýz a simulací pro zajištění bezpečnosti a funkčnosti konstrukcí.
  • Řešení technických problémů a implementace inovací.

Co požadujeme?

  • Vysokoškolské vzdělání v oboru strojírenství.
  • Zkušenosti s 3D CAD systémy (AutoCAD, SolidWorks, Inventor).
  • Technické myšlení a schopnost číst výkresy.
  • Proaktivní přístup a schopnost pracovat v týmu.

Co nabízíme?

  • Stabilní zaměstnání v zavedené společnosti
  • Dovolená nad rámec zákonného minima
  • Odměny za výkon
  • Možnost profesního růstu a dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Zvýhodněné mobilní tarify
  • Stravenky nebo dotované stravování
  • Možnost účasti na firemních akcích
  • Podpora inovací a zapojení do zajímavých projektů

  • Místo výkonu práce: Hustopeče

Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.