VÝROBNÍ TECHNOLOG - ELEKTRO (40-50.000 Kč)

40000 - 50000 Kč

mzdové ohodnocení

Třebíč

Máte technické vzdělání, ideálně v oboru elektro? Chcete být u zavádění nových technologií? Máte praxi z pozice technologa nebo se chcete kariérně posunout? Pokud ano, dejte nám o sobě vědět a pošlete svůj životopis. Stabilní strojírensko-technologická společnost hledá do svého týmu novu posilu na pozici: VÝROBNÍ TECHNOLOG - ELEKTRO (40-50.000 Kč)

Pracovní náplň

  • Analýza dat a návrh opatření ke zvýšení kvality
  • Optimalizace výrobních procesů
  • Zodpovědnost za vedení projektů
  • Spolupráce na zavádění nových výrobních technologií
  • Spolupráce s dalšími odděleními a externími partnery
  • Reporting

Co požadujeme?

  • SŠ technického směru, ideálně elektro
  • Praxe z výrobní společnosti - výhodou
  • Anglický jazyk - mírně pokročilá úroveň
  • Orientace v technické dokumentaci
  • Řidičský průkaz sk. B - výhodou

Co nabízíme?

  • 25 dní dovolené a Sick Days
  • Zajímavé finanční ohodnocení dle Vašich znalostí
  • 13. mzda
  • Možnost kariérního růstu
  • Jazykové vzdělávání
  • Firemní akce

  • Nástup možný IHNED
  • Místo pracoviště: Třebíčsko