KOLEGA OPRAVÁŘ (MZDA AŽ 55.000 KČ) | JEDNA SMĚNA

55000 - 55000 Kč

mzdové ohodnocení

Brno - město

S nástupem IHNED, nebo po domluvě sháníme opraváře do výroby na jednu směnu.

Reagujte! Budete mezi prvními.

Pracovní náplň

  • Pravidelná kontrola a údržba strojů
  • Zjišťování a opravování technických problémů
  • Práce na základě technických podkladů
  • Záznamy a dokumentace provedených prací

Co požadujeme?

  • Technické myšlení a manuální zručnost
  • Praxi s opravou a údržbou strojů
  • Vzdělání v elektro oboru + vyhlášku §6
  • Možnost nastoupit co nejdříve

Co nabízíme?

  • Stabilní práci na jednu směnu
  • Mzdu dle zkušeností až do 55.000 Kč
  • Přátelské prostředí
  • Zaměstnání přímo v kmeni společnosti
  • Lokalita: Brno - Bystrc

Zaujala Vás tato nabídka práce? Pokud ano, zašlete svůj životopis na emailovou adresu prace@acjobs.cz.
Navštivte naše webové stránky www.acprace.cz.